Terveink a jövőre nézve

Szeretnénk különböző pályázatokat beadni és minél jobban kihasználni az általuk nyújtott lehetőségeket, akár fejlesztési, infrastrukturális vagy tárgyi támogatás.

1. Ha lehetőség nyílik, akkor ˝állatbarát˝ vagy ˝zöld óvoda˝ címre:  ma már létkérdés a nagyon szép, természetközeli környezetünk megvédése, de ehhez szorosan kapcsolódik az állatok védelme is, és ezt fontosnak tartjuk a gyermekeknek is megtanítani.
  2. Az infrastruktúrára: egy épület és annak környezete mindig megkíván felújításokat, javításokat. Az egyre modernizálódó világunkban szükséges az informatikai berendezéseket is fejleszteni.
  3. A külső környezet: az épület és a hangulat az, amit a gyermek is és a szülő is meglát, megérez és ennek barátságosnak, vonzónak, figyelemfelkeltőnek kell lennie, szeressen a gyerkőc belépni az épületbe.
  4. Nevelői munkát segítő eszközökre, fejlesztő játékokra: az óvodákban a vizuális, játékos fejlesztés elengedhetetlen része a nevelői munkának. Az ehhez szükséges eszközök állaga folyamatosan romlik, javításra, pótlásra szorulnak.